Bugün, 20 Ağustos 2022 Cumartesi

Kaymakamlardan Vali Güvençer’e Ziyaret

0

Saruhanlı Kaymakamı Özcan, Manisa’nın üzümü ile özdeşleşmiş en güzel ilçelerinden birinde görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Saruhanlı’ya yeni değerler katmak, Saruhanlıların layık olduğu en iyi hizmeti sunmak için çalışacağını söyledi.

Kula Kaymakamı Osman Güven de Manisa’nın en önemli turizm potansiyeline sahip ilçelerinden biri olan Kula’ya atanmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti.

Vali Güvençer de Saruhanlı Kaymakamı İlker Özerk Özcan ile Kula Kaymakamı Osman Güven’e yeni görevlerinde başarılar diledi. Vali Güvençer, Saruhanlı ve Kula’da yaşayan vatandaşların hizmetlerin en güzeline layık olduklarını belirterek vatandaşlara en iyi hizmetin sunulması için destek olacağını ifade etti.

SARUHANLI KAYMAKAMI İLKER ÖZERK ÖZCAN KİMDİR?

1975’de Ankara’da doğdu. 1987 Plevne İlkokulu, 1994 Ankara Anadolu Lisesi,1999 Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur.

2000-2003 yılları arasında Kars Kaymakam Adayı, Adana-Tufanbeyli ve Balıkesir-Dursunbey Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. 2003’de Karabük-Eflani, 2004’de Bingöl-Yedisu,2006’da İzmir-Karaburun, 2009’da Ceylanpınar Kaymakamı, 2012’de Kilis Vali Yardımcısı, 2013’de Kırıkkale-Keskin Kaymakamı olarak atandı.

KULA KAYMAKAMI OSMAN GÜVEN KİMDİR?

26 Ocak 1981’de Yozgat-Sorgun’da doğdu. İlkokulu Sorgun’da, ortaöğretimi Ankara’da tamamladı. 2004 Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Maliye Bakanlığı’nda kısa bir süre Milli Emlak Denetmen Yardımcısı olarak çalıştı. 2005’de Çankırı Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. İngiltere’de dil öğreniminin yanı sıra, İngiliz Kamu Kurum ve Kuruluşları üzerinde incelemeler yaptı. Kayseri-Sarız, Bayburt-Demirözü, Erzincan-Tercan Kaymakamı olarak görev yaptı.

İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN SİNAN AKTAŞ DA VALİ GÜVENÇER’İ ZİYARET ETTİ

Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Manisa İl Müdürlüğüne atanan Sinan Aktaş da Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

İŞKUR İl Müdürü Sinan Aktaş Manisa’da çalışmaktan mutluluk duyduğunu, Manisa’da işsizlik oranlarını daha da aşağılara çekmek için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti.

Vali Güvençer de İŞKUR İl Müdürü Sinan Aktaş’a yeni görevinde başarılar diledi.


  • Cumartesi 37.8 ° / 19.2 ° Açık hava
  • Pazar 37.8 ° / 18.4 ° Açık hava
  • Pazartesi 38.1 ° / 18.9 ° Açık hava